Studia licencjackie i magisterskie - baza uczelni, szkół wyższych, kierunków i specjalności.Studia magisterskie i licencjackie
Powiślańska Szkoła Wyższa w Kwidzynie
Kwidzyn, pomorskie
O uczelni

Powiślańska Szkoła Wyższa (dawniej Wyższa Szkoła Zarządzania w Kwidzynie) rozpoczęła działalność w 1999 roku jako uczelnia niepaństwowa wpisana pod numerem 166 do Rejestru Uczelni Niepaństwowych Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu (decyzją z dnia 22 września 1999 roku).

Powiślańska Szkoła Wyższa jest organizacją non-profit. Jej założycielem jest Towarzystwo Edukacji Ekonomicznej i Ekologicznej w Kwidzynie, reprezentowane przez osoby, które są profesjonalnie związane z różnymi formami edukacji i których pasją jest ciągłe doskonalenie metod i efektów kształcenia.

Władze uczelni

Rektor  prof. dr hab. Stefan Angielski

Prorektor prof. nadzw. dr hab. Krystyna Strzała

 


Lokalizacja

Powiślańska Szkoła Wyższa znajduje się w centrum Kwidzyna, przy ulicy 11 Listopada 29, w zaadaptowanym skrzydle zabytkowego budynku, będącego częścią kompleksu koszarowej zabudowy z 1879 roku, w którym mieścił się garnizon wojskowy Królewskiej Szkoły Podoficerskiej.

W zmodernizowanych pomieszczeniach budynku znajdują się: siedziba władz uczelni, administracja, aula, przestronne sale wykładowe, sale specjalistyczne pielęgniarstwa i ratownictwa medycznego.


Polecamy: www.aci.plwww.tropiciel.maturzysty.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.plwww.rozwijajsie.pl