Studia licencjackie i magisterskie - baza uczelni, szkół wyższych, kierunków i specjalności.Studia magisterskie i licencjackie
Uczelnia Łazarskiego w Warszawie
Warszawa, mazowieckie
Odwiedź stronę szkoły
Rekrutacja on-line
Wyślij zapytanie

Dodaj do schowka
Mapa dojazdu
Drukuj stronę

Informacje o mieście
O uczelni

Łazarski to studia na prestiżowej warszawskiej uczelni, jednej z najdłużej istniejących wśród niepublicznych szkół wyższych. Nasz Wydział Prawa i Administracji jest od 5 lat liderem rankingu wydziałów prawa Dziennika Gazety Prawnej, znajdujemy sie w ścisłej czołówce rankingu Rzeczpospolitej i Perspektyw, wygrywamy konkursy na najbardziej kreatywną i innowacyjną szkołę wyższą. O jakości naszych programów świadczą liczne międzynarodowe akredytacje - m.in. brytyjska Coventry University czy amerykańska Delaware Department od Education. Doceniają to nie tylko Polacy - 12% z ponad 4000 studentów Łazarskiego to obcokrajowcy - z Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Niemiec, Chin, Włoch, Litwy, Łotwy, Białorusi, Tajlandii, Wietnamu, Turcji i Rosji.

96% naszych absolwentów znajduje pracę zaraz po studiach! (Badanie firmy Advisor)

Zapomnij o męczącym wkuwaniu i przeładowanym programie nauczania. Dzięki nam wkroczysz na rynek pracy z najlepszym przygotowaniem, teoretycznym i praktycznym. Naszą jakość potwierdzają liczne certyfikaty, a równowagę między teorią a praktyka zapewniają współpracujące z nami firmy.

Praktyczne programy nauczania

Opracowane przez nas programy nauczania odpowiadają oczekiwaniom pracodawców. Przy ich tworzeniu współpracowano z praktykami biznesu i zostały zatwierdzone przez członków Rady Biznesu Uczelni Łazarskiego. Praktyczne umiejętności zdobyte podczas studiów pozwolą Ci szybko odnaleźć się w Twojej pierwszej pracy.

Branżowe certyfikaty już na studiach

Dajemy Ci możliwości zdobycia dodatkowych umiejętności i potwierdzenia ich branżowym certyfikatem. Dzięki temu zwiększysz swoje szanse na sukces na rynku pracy. Na naszych kursach zdobędziesz odpowiednie przygotowanie szansę na rozpoczęcie swojej kariery zawodowej w wybranych przez siebie dziedzinach. Oto kilka przykładów:

 • Certificate In Business Accounting CIMA – certyfikat biznesowy uznawany międzynarodowo,
 • International Legal Skills – po ukończeniu tego kursu możesz otrzymać certyfikat austriackiego Center for International Legal Skills w Salzburgu,
 • Wybierając specjalność Zarządzanie Nieruchomościami zyskujesz podstawę do ubiegania się u Ministra Infrastruktury o licencję zawodową w zakresie wyceny nieruchomości, pośredniczenia w obrocie oraz zarządzania nieruchomościami.

Najlepsza kadra


Duży nacisk kładziemy na zajęcia praktyczne, gry symulacyjne, studia przypadku, warsztaty, prowadzone przez wybitnych ekspertów oraz profesjonalistów, odnoszących sukcesy w biznesie. Jeśli wykażesz się aktywnością, znajomością przedmiotu oraz odpowiednim zaangażowaniem, nasi wykładowcy mogą zaproponować Ci pracę.

Chcesz poznać najwybitniejszych ekspertów w dziedzinie gospodarki, polityki i prawa?

Spotkasz ich na naszych zajęciach! Współpracujemy z najlepszymi w świecie naukowym:

 • byłym Prezesem Trybunału Konstytucyjnego sędzią Jerzym Stępniem,
 • byłym Ministrem Spraw Zagranicznych prof. Dariuszem Rosatim,
 • szefem BBN gen. prof. Stanisławem Koziejem,
 • ekspertem w dziedzinie podatków w Centrum im. Adama Smitha dr hab. Robertem Gwiazdowskim,

Zajęcia na Uczelni Łazarskiego prowadzą też odnoszący sukcesy praktycy, do których należą m.in.:

 • Małgorzata Marczak z Onet.pl,
 • Maciej Ziemczonek z Grupy Allegro,
 • Andrzej Garapich z PBI,
 • Maciej Filipkowski - Dyrektor Generalny firmy Dell Polska,
 • Wiesław Thor - Wiceprezes banku BRE.

Indywidualny tok studiów

Na Uczelni obowiązuje system punktów ECTS, stosowanym przez najlepsze uczelnie europejskie. Dzięki temu będziesz mógł sam ułożyć swój plan zajęć i skoncentrować się na tych przedmiotach, które naprawdę Cię interesują. To pozwoli Ci podjąć pracę już podczas studiów!

Uczelnia partnerska

Jesteśmy uczelnią otwartą na studenta. Nie tworzymy sztucznych barier, pomagamy. A przede wszystkim nam zależy. Zależy, abyście studiowali w przyjaznej atmosferze. Dbamy o Wasze prawa, dajemy możliwość rozwoju i pomagamy rozpocząć karierę zawodową.

Pomagamy Ci stawiać pierwsze kroki na Uczelni, doradzamy w kształtowaniu indywidualnego toku studiów, pośredniczymy w poszukiwaniu mieszkania, organizujemy warsztaty, ułatwiamy dostęp do praktyk i wyjazdów zagranicznych. Nawet jeśli jeszcze nie jesteś pewien, którą specjalność studiować, pomożemy Ci! Na II semestrze studiów licencjackich weźmiesz udział w warsztatach, które pozwolą Ci zorientować się, która ścieżka zawodowa najbardziej Ci odpowiada. Dziekani, kierownicy katedr oraz wykładowcy są dostępni dla studentów na dyżurach, można się z nimi skontaktować telefonicznie oraz za pomocą poczty elektronicznej.

Jeżeli potrzebujesz pomocy czy informacji w dowolnym zakresie, związanej ze studiowaniem, zgłoś się do Student Help Desk.

Władze uczelni

Juliusz Madej

Prezydent Uczelni Łazarskiego

 

prof. zw. dr hab. Krystyna Iglicka-Okólska

Rektor Uczelni Łazarskiego

 

Grażyna Drażba - Derdej

Wiceprezydent ds. Komunikacji, Marketingu i Rekrutacji

 

dr Mieczysław Błoński

Wiceprezydent ds. Operacyjnych i Finansowych

 

prof. nadzw. dr hab. Wojciech Bieńkowski

Dziekan Wydziału Ekonomii i Zarządzania

 

Sędzia Jerzy Stępień

Dyrektor Instytutu Przestrzeni Obywatelskiej i Polityki Społecznej

 

dr Małgorzata Gałązka - Sobotka

Dyrektor Centrum Kształcenia Podyplomowego

 

mgr Agnieszka Sycińska

Dyrektor Studium Języków Obcych

 

mgr Krystyna Fórmaniak

Sekretarz Uczelni


Lokalizacja

Uczelnia Łazarskiego

ul. Świeradowska 43

02-662 Warszawa


Polecamy: www.aci.plwww.tropiciel.maturzysty.plwww.edutargi.plwww.znizkistudenta.plwww.rozwijajsie.pl