Najnowsze artykuły, ściągi i pomoce ekonomiczne. Baza - uczelnie i szkoły wyższe.

Strefa Licealisty
 Centrum wiedzy ekonomicznej
Poznaj podstawowe pojęcia i terminy z zakresu różnych dziadzin ekonomii.


 Kierunki studiów i specjalności
Jeśli przeglądając oferty uczelni, nie wiesz, co kryje się pod nazwami poszczególnych kierunków, powinieneś tutaj koniecznie zajrzeć. Dowiesz się nie tylko, na czym polegają studia na danym kierunku, ale także poznasz przybliżony profil absolwenta.


 Nauka za granicą
Marzysz o nauce za granicą? Wskażemy Ci, jakie masz możliwości wyjazdu. Poznasz także opinie studentów zagranicznych o studiach w ich kraju oraz poznasz doświadczenia osób, które skorzystały już z oferty programu Socrates-Erasmus.


 Języki Obce
Bez znajomości języków obcych trudno dzisiaj znaleźć pracę. W dziale znajdują się praktyczne porady oraz materiały pomocne w nauce języków.


 Matura 2014
Zbliża się matura? Dzięki zawartym tutaj materiałom i informacjom skutecznie przygotujesz się do egzaminu dojrzałości oraz sprawdzisz swoją wiedzę. Pomożemy ci również w wyborze kierunku studiów.


 Zawody
W tym dziale dowiesz się, jakie zawody zagwarantują Ci szybkie znalezienie pracy oraz pewne zarobki. Być może znajdziesz tutaj również zawód, o którym istnieniu nie miałeś pojęcia, a który może okazać twoim przeznaczeniem.