Najnowsze artykuły, ściągi i pomoce ekonomiczne. Baza - uczelnie i szkoły wyższe.

Strefa Studenta/Absolwenta
 Finanse Studenta
Zarządzaj sprawnie swoimi finansami. Dowiedz się, jak je pozyskać, przechowywać i ekonomicznie rozdysponować.


 Organizacje studenckie
Studia to nie wszystko. W celu uzyskania przewagi podczas ubiegania się o pracę warto wzbogacić swoje CV o dodatkowe doświadczenia. Świetnie prezentują się w nim organizacje i koła studenckie. Ponadto angażując się w ich działalność zyskujesz możliwość wyjazdu na staż/praktykę za granicą.


 Studenci o sobie
Nie ma lepszego źródła wiedzy na temat kierunku studiów i samego studiowania niż studenci. Jeśli chcesz poznać subiektywne opinie i oceny, dowiedzieć się rzeczy, których nie ma w informatorach koniecznie przeczytaj wywiady z osobami z różnych kierunków studiów


 Unia Europejska
Wydaje ci się, że o Unii wiesz już wszystko? Jesteś zarzucany informacjami i wiedzą na temat Wspólnot? Jeśli nie chcesz zgubić się w ich gąszczu koniecznie odwiedź ten dział.


 Miasta akademickie
Dowiedz się więcej o mieście, w którym zamierzasz studiować bądź już studiujesz. Znajdziesz tutaj trochę historii, ciekawostek oraz przydatne informacje pomocne w poruszaniu się po mieście i organizowaniu wolnego czasu.


 Praktyka i praca za granicą
Myślisz o podjęciu wakacyjnej pracy za granicą? A może chciałbyś połaczyć praktykę z nauką na zagranicznej uczelni? Obecnie w Polsce istnieje wiele biur specjalizujących się organizowaniem tego typu wyjazdów. Poznaj szczegóły programów i wymagania, które należy spełnić.


 Ścieżka Kariery
Jeśli stawiasz pierwsze kroki na rynku pracy, zapewne potrzebna ci będzie pomoc. Przygotowaliśmy dla ciebie porady, które ułatwią ci pokierowanie własną ścieżką kariery.