Najnowsze artykuły, ściągi i pomoce ekonomiczne. Baza - uczelnie i szkoły wyższe.

Strefa Studenta/Absolwenta
Wraz z wejściem Polski do Unii Europejskiej młodzi ludzie zyskali możliwość wyboru. Dzięki ułatwieniu wyjazdów do innych krajów mogą wybierać wśród szerokiej oferty programów praktyk i staży za granicą. Jednak nadal ogromną popularnością wśród polskich studentów cieszy się Wielka Brytania. Jeśli myślisz o sezonowej lub stałej pracy na Wyspach – program praktyk WORK UK jest właśnie dla Ciebie.

Australia – ten tak odległy od Polski kontynent - coraz częściej odwiedzany jest przez Polaków. Wyjazd do Australii dla wielu nie jest już tylko nieosiągalnym marzeniem, coraz więcej osób to marzenie realizuje. Obecnie nie ma już większych problemów z uzyskaniem wizy do Australii, w tym także wiz studenckich pozwalających na naukę i pracę w Australii. Właśnie programy typu Study & Work cieszą się coraz większą popularnością wśród Polaków. Pozwalają one na naukę języka angielskiego oraz zdobycie kwalifikacji zawodowych, a także na poznanie tego kraju „od wewnątrz”, dzięki życiu i pracy w tamtejszym środowisku.

Program Au Pair to – obok Work and Travel – jedna z najpopularniejszych form wyjazdu zagranicznego. Jednak w odróżnieniu od W&T nie jest typowym wyjazdem zarobkowym. Istotę programu stanowi pobyt u rodziny goszczącej w charakterze opiekunki do dziecka, połączony z nauką języka obcego.